Przejdź do treści

Wykończenie pod klucz – oczekiwania

Dlaczego interesowałem się wykończeniami pod klucz po zakupie domu, który wymagał remontu? Zależało mi na tym, żebym mógł z konkretnego budynku korzystać możliwie jak najszybciej bez konieczności samodzielnego realizowania określonych czynności, ponieważ nie mam odpowiednich kwalifikacji. Na szczęście ekipa zatrudnionych pracowników nie zawiodła moich oczekiwań.

Przykłady wykończeń w Trójmieście

wykończenia pod klucz trójmiastoPoza fachowcami odpowiedzialnymi za wykonywanie konkretnych działań związanych z takimi wykończeniami zatrudniłem również innych specjalistów potrzebnych, wtedy gdy trzeba zająć się projektowaniem, ponieważ to właśnie ten proces pozwala mi dopracować wszystkie szczegóły związane z poszczególnymi wnętrzami. Na tym jednak nie koniec, ponieważ na podstawie stworzonej dokumentacji fachowcy mogą przystąpić do działań polegających między innymi na uzupełnianiu ubytków w ścianach. W tym celu wykorzystują przede wszystkim gips o odpowiedniej konsystencji. Następny etap polega na dbaniu o to, żeby konkretne ściany dobrze się prezentowały. Malowanie pod warunkiem właściwego dopasowania farby, jeżeli chodzi o właściwości i kolor daje dobre efekty. Jeżeli chodzi o wykończenia pod klucz Trójmiasto to część naszego kraju, gdzie ze znalezieniem potrzebnych materiałów budowlanych na pewno nie będzie problemu. Zleciłem położenie na podłogach desek podłogowych. Była to naprawdę dobra decyzja.

Są one znacznie trwalsze od standardowych paneli. Fachowcy zajęli się również pokryciem warstwom oleju takich powierzchni. Pozostałe działania dotyczyły między innymi montażu elementów oświetlenia oraz mebli, ponieważ wprowadziłem się do mieszkania, w którym można było od razu układać swoje rzeczy w szafach. Dzięki wykończeniom pod klucz lokale zyskują na wartości.