Przejdź do treści

Wymiana szybki w telefonie

 

Nie mam szczęścia do elektroniki. Szczególnie do telefonów. Ledwo zdążę się przyzwyczaić do nowego sprzętu, a już coś zaczyna się z nim dziać. A to przestaje się ładować,a to mi upadnie i zaczyna wariować, przeróżne historie. Jestem jakimś wyjątkowym antytalentem, jeśli chodzi o utrzymywanie elektronicznych urządzeń przy życiu. Dlatego zawsze staram się bardzo dbać o wszystkie swoje lub powierzone mi urządzenia elektroniczne.

Wymiana szybki w smartfonie

iphone - wymiana szybki w krakowieDlatego kiedy dostałam w pracy służbowego iPhone’a, od razu postanowiłam, że jak tylko wyjdę z pracy, swoje kroki skieruję prosto do punktu, w którym można kupić różnego rodzaju akcesoria telefoniczne. Planowałam zakup zabezpieczenia na szybkę ze szkła hartowanego oraz specjalnego zabezpieczenia na obudowę telefonu. Tak się jednak jakimś nieszczęśliwym trafem złożyło, że nie zdążyłam tego zrobić, ponieważ jeszcze zanim wyszłam z biura, telefon upadł mi tak nieszczęśliwie, ze potłukła się cała szybka. Nieźle się zmartwiłam, ponieważ będzie to spory koszt, no i w ogóle zdenerwowałam się całą tą sytuacją.Wiedziałam, że muszę jak najszybciej zająć się wymianą szybki, żeby nikt w pracy nie zauważył, co się stało. To był całkiem nowy iPhone – wymiana szybki w Krakowie nie powinna trwać zbyt długo. Alena pewno będzie bardzo kosztowna, takie rzeczy strasznie dużo kosztują, szczególnie jeśli chodzi o iPhone’y. Udało mi się znaleźć jakiś zakład, który zajmował się naprawą telefonów i ku mojemu zdziwieniu koszt naprawy, wliczając w to oryginalną szybkę od iPhone’a, okazał się o wiele tańszy niż się spodziewałam. Co ważne, szybko została wymieniona błyskawicznie i już następnego dnia miała swój telefon z powrotem. Nikt by się nie zorientował, ze coś było z nim nie tak, naprawa została przeprowadzona idealnie, telefon dalej działa, jak nowy.

Każdemu czasem zdarza się, że upadnie mu telefon. Czasem zdarza się, że upadnie tak nieszczęśliwie, że potłucze się szybka, co umożliwia dalsze korzystanie z niego. Na szczęście takiego telefonu nie trzeba się pozbywać. Zamiast go wyrzucać do elektrośmieci, można po prostu wymienić szybkę. na pewno taki zabieg będzie o wiele tańszy od zakupu całego telefonu, będzie też o wiele lepszy dla środowiska naturalnego. Chyba warto się na to skusić, kiedy już spotka nas taki pech.