Przejdź do treści

Wyposażenia do sal szkolnych

Od wielu lat zajmuję się rodzinnym interesem. Nasza firma jest w rodzinie od wielu lat. Ja przejęłam ją około dwudziestu siedmiu lat temu i nieprzerwanie do dzisiaj zajmują się całkowicie samodzielnie. Przez ten bardzo długi czas udało mi się usprawnić wiele rzeczy, a także wprowadzić mnóstwo nowości. Dzięki temu nasz interes został zmodernizowany i może śmiało konkurować w branży nawet z największymi potentatami światowymi.

Jak tworzę specjalne wyposażenia do sal szkolnych

sale szkolne wyposażenieBranża, w której pracuję to przede wszystkim tworzenie mebli specjalnych. Naszym głównym targetem są szkoły. Zajmujemy się przy tym szkoła na różnych etapach. Celujemy zarówno w przedszkola, szkoły podstawowe, szkół ponadpodstawowe (dawniej gimnazjum), licea, jak również uczelnie i co ważne także akademiki są jedną z głównych naszych gałęzi produkcyjnych. Nasza firma nazywa się nieprzerwanie od wielu lat – ”sale szkolne wyposażenie”. Tak nazwał ją jeszcze mój pradziadek, który założy przed laty przedsiębiorstwo. Nasze meble i przedmioty kompleksowo wyposażają sale szkole. Można powiedzieć, że zajmujemy się szkolnictwem od A do Z. Tworzymy specjalistyczne meble. Jak powszechnie wiadomo są to przede wszystkim biurka, stoliki i ławki w zależności od zapotrzebowania – robimy je całkowicie na zamówienie, pod wymiar dla każdego pomieszczenia inne. Dodatkowo robimy także inne meble, na przykład szafy te, które znajdują się zazwyczaj na tyłach pomieszczenia. Oczywiście mamy kilka różnorodnych modeli tablic szkolnych. Posiadamy i takie całkowicie tradycyjne, po których pisze się kredom oraz takie, które są stworzone ze specjalnego tworzywa sztucznego i można pisać po nich markerem. Dodatkowo wyposażamy także sale informatyczne, również w specjalistyczny sprzęt komputerowy – zajmuje się także ustawieniem całego oprogramowania dla szkół, co jak można się łatwo domyślić jest bardzo pożądane. Wyposażamy placówki oświatowe także w inne potrzebne sprzęty, w tym także takie elektryczne, jak chociażby czajniki elektryczne do kuchni, ale także rzutniki.

Na całe nasze wyposażenie do szkoły dajemy bardzo dużą gwarancję. Większość przedmiotów dostaje gwarancje na aż pięć lat. A niektóre nawet na siedem. Dodatkowo nasze firma zajmuje się także serwisowaniem całego sprzętu przez nas sprzedawanego.