Przejdź do treści

Wysokiej jakości animacje

Pracuję w bardzo dużej i znanej na całym świecie korporacji. Pracuję na stanowisku menedżera do spraw marketingu. Mam nieduży zespół i razem wszyscy pracujemy nad tym, aby sprzedaż produktów naszej firmy rosła w jak najszybszym tempie. Planujemy strategie marketingowe dla różnych marek, mamy na to przeznaczony całkiem pokaźny budżet. Nasze działania są bardzo skuteczne, każda złotówka wydana na działania marketingowe przekłada się na wyższą sprzedaż.

Animacje dla biznesu

produkcja animacjiW zakres naszych działań wchodzi również przygotowywanie konferencji, które mają za zadanie zwiększyć rozpoznawalność naszych marek na rynku. Przynajmniej dwa razy w roku organizujemy takie specjalistyczne konferencje dla niezależnych ekspertów, dzięki temu nasze marki stają się bardziej rozpoznawalne i cenione, a prestiż naszej firmy rośnie. W tym roku również zaczynamy już przygotowania do pierwszej z dwóch zaplanowanych na ten sezon konferencji. Na tę konferencję planujemy przygotować kilka bardzo ciekawych filmów związanych z tematyką naszej konferencji i w tym roku zdecydowaliśmy się na prezentacje tych treści w formie animacji. Zatrudniliśmy bardzo profesjonalne i cenione nie tylko na biznesowym rynku studio animacji, które zajmie się wyprodukowaniem dla nas tych animacji. Produkcja animacji to jest dość trudna sprawa, dlatego postanowiliśmy zdać się na specjalistów, zamiast próbować samodzielnie, korzystając z zasobów naszej firmy, przygotować film. Studio animacji, które zatrudniliśmy, zabrało się do pracy bardzo szybko i już po niedługim czasie wstępne wersje animacji były gotowe. Tak naprawdę niemalże nie mieliśmy do nich uwag, więc w takiej wersji, w jakiej je dostaliśmy, będą one prezentowane na naszej konferencji. Bardzo jesteśmy zadowoleni z pracy studia animacji, wykonali dla nas kawał dobrej roboty i do tego za całkiem nieduże pieniądze.

Kiedy planujemy zareklamować się w jakiś niezwykły sposób, albo też przekazać jakieś ważne i trudne informacje pracownikom naszej firmy lub naszym kontrahentom bądź klientom, bardzo dobrym pomysłem będzie zamówienie animacji, która w ciekawej formie pozwoli nam te treści zaprezentować. Na rynku działa bardzo wiele profesjonalnych studiów animacji, które za całkiem przystępną opłatą wyprodukują dla nas bardzo dobrą animację na nasze potrzeby.

Więcej o tej formie prezentacji znaleźć można na: https://m8house.com/