Przejdź do treści

Wysokiej jakości usługi concierge

 

Bardzo często podróżuję w celach służbowych. Zajmuję wysokie stanowisko w pewnej bardzo dużej i prestiżowej firmie i mój czas jest bardzo cenny, staram się wykorzystywać go najlepiej, jak tylko jest to możliwe. Zazwyczaj mam zaplanowanych bardzo wiele spotkań w każdym miejscu, w którym przebywam, sporo mam różnych zajęć, dlatego nie mam czasu, aby zajmować się czymkolwiek poza pracą. No może poza kulturą, czasem pozwalam sobie wieczorami wyskoczyć na jakiś ciekawy spektakl lub koncert.

Profesjonalny concierge do usług

najlepsze usługi conciergePonieważ zawsze mam za mało czasu, a zbyt wiele zajęć, bardzo często korzystam z usług profesjonalnego concierge. Załatwia on dla mnie rożne sprawy, rezerwuje miejsca na spotkania. Czasem zdarza się, że musi zanieść moje ubranie do pralni i potem je odebrać. Zdarza się również, że w mieście, w którym akurat przebywam, mam do załatwienia jakieś ważne sprawy. Wtedy również korzystam z pomocy concierge. Właściwie na cały okres mojej delecji w danym mieście potrzebuję takiej profesjonalnej asysty. Przyznam szczerze, że w różnym stopniu byłam zadowolona z usług concierge w miejscach, w których przebywałam. Zdarzali się prawdziwi profesjonaliści, zdarzali się jednak również ludzie, którzy niestety mieli bardzo nikłe pojęcie o swoim fachu. Jednak takie naprawdę najlepsze usługi concierge miałam okazję poznać w pewnym bardzo prestiżowym hotelu w Krakowie. Tamtejszy asystent osobisty był naprawdę niesamowity. Potrafił załatwić dla mnie naprawdę wszystko, wyczarował nawet dla mnie bilety na pewne przedstawienie, które już od dwóch miesięcy było wyprzedane. Nie wiem, w jaki sposób to zrobił, chyba był magikiem, jednak udało mu się, a ja byłam pod ogromnym wrażeniem. Jego usługi nie były tanie, ale mimo wszystko postanowiłam pozostawić mu suty napiwek. Zasłużył na niego.

Zdarza się, że jesteśmy w obcym mieście, przybywamy tam jedynie na chwilę w celach służbowych i mamy bardzo mało czasu na załatwienie wszystkich koniecznych spraw. W takich sytuacjach nie musimy jednak się stresować, ponieważ zawsze możemy przecież skorzystać z usług profesjonalnego concierge, który załatwi w naszym imieniu wszystkie nasze ważne sprawy, zorganizuje również wszystko, czego potrzebujemy. Warto jest czasem skorzystać z usług concierge.