Przejdź do treści

Wystawa obrazów malowanych ręcznie

Wczoraj odbyła się wielka wystawa obrazów malowanych przez mojego znajomego. Oczywiście uczestniczyłam w niej

, dzięki zaproszeniu, które od niego dostałam. Nie tylko ja je otrzymałam, było tam wielu moich znajomych, którzy chętnie przybyli podziwiać arcydzieła. Oprócz podziwiania obrazów byliśmy również zaproszeni na  mały poczęstunek dla gości. 

Wystawa i przegląd obrazów 

obrazy malowane ręcznieOprócz wystawy nowych obrazów mogliśmy również podziwiać starsze arcydzieła. Był to tak zwany przegląd. Ogólnie zawsze uczestniczyłam w tego typu przedsięwzięciach, ze względu na wielki talent znajomego. Zazwyczaj jego obrazy malowane ręcznie budzą wielki podziw u odbiorców. Także na nas zrobiły wrażenie. Od zawsze wiedzieliśmy, że pięknie maluje. Zaproponowaliśmy mu nawet, żeby zrobił wystawę dla osób z zewnątrz, nie tylko dla znajomych, ale dla szerszego grona odbiorców. Na odpowiedź długo nie trzeba było czekać. Kolega szybko się zdecydował i już w najbliższym czasie planuje zrobić ogromną wystawę. Nie ma jeszcze planu na to

buyantibiotics24.net

, gdzie ona mogłaby się odbyć, ale myślę, że jak najbardziej możemy mu ze znajomymi pomóc. Myślę, że mógłby nawet zacząć je sprzedawać. Byłby to dobrze prosperujący interes, na którym mógłby skorzystać. Wiele osób na wystawie mówiło, że byłoby zainteresowanych kupnem. Miłym akcentem samej wystawy, był poczęstunek złożony z przystawek i owoców morza. Każdy znalazł tam cos dla siebie. Ogólnie wszyscy wyszli zadowoleni i już nie mogą doczekać się kolejnej wystawy.

Takiego typu przedsięwzięcia są bardzo ciekawą odskocznią od codziennego życia. Zarówno malowanie obrazów, jak ich oglądanie. Ludzie lubią taką spokojną rozrywkę. Na przyszłość takie wystawy i przeglądy mogłyby być połączone z jakąś akcją charytatywną. Na pewno byłoby duże zainteresowanie takim wydarzeniem. W końcu ludzie lubią pomagać i brac udział w takich akcjach.