Przejdź do treści

Zapisanie się na jogę

Ostatnio bardzo dużo czasu spędzam ze swoją przyjaciółką. Lubimy razem chodzić na spacery, albo biegamy. Pomyślałam, że warto byłoby się trochę wyciszyć. Propozycja padła na jogę. Czytałam, że warto tam chodzić. Musimy znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie będziemy na nią uczęszczać.

Pójście na jogę z przyjaciółką

joga bydgoszczPoszukiwania rozpoczęłyśmy od przejrzenia Internetu. Tam zawsze można znaleźć coś ciekawego. Jestem bardzo ciekawa, czy w Bydgoszczy można znaleźć takie miejsce. Wpisałyśmy w wyszukiwarkę internetową następujące zagadnienie: joga bydgoszcz. Znalazłyśmy kilka ciekawych miejscówek, ale dalej nie wiedziałyśmy, gdzie mamy się zapisać. Przyjaciółka zapytała też swoich koleżanek, czy nie chodzą na tego typu aktywność fizyczną. Jedna z nich doradziła jej ciekawe miejsce, gdzie warto chodzić na jogę. Postanowiłyśmy, że tam się zapiszemy. Można zapisać się na kilka zajęć, albo na cały cykl. Postanowiłyśmy, że zaszalejemy i zapiszemy się na cały cykl ćwiczeń. Musiałyśmy sobie zakupić jeszcze odpowiedni strój do jogi, oraz maty, na których będziemy ćwiczyć. Już nie możemy się doczekać, jak pójdziemy na te jogę. Jesteśmy ciekawe tych ćwiczeń. Nastał w końcu dzień, w którym idziemy na jogę. Jesteśmy bardzo podekscytowane. Okazało się, że na pierwszych zajęciach będziemy ćwiczyć rozciąganie. Musimy mieć to wyćwiczone, żeby nie dostać zakwasów, podczas ćwiczeń. Musiałyśmy też opanować oddech, który również jest bardzo ważny.

Okazało się, że ta joga jest bardzo ciekawa. Na pewno dzięki niej się wyciszymy. Wspólnie też spędzimy czas. Przyjaciółka mówiła, że czeka nas jeszcze wiele innych ćwiczeń, ponieważ pytała się już instruktorki. To dobrze, ponieważ samo rozciąganie mamy już opanowane, to samo z oddechem. Cieszymy się z tej jogi.